Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu!

Od 27 lat prowadzimy dystrybucję ścierniw oraz sprzętu do piaskowania. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne i szeroki asortyment. Oferujemy wszystko co niezbędne każdemu piaskarzowi. Wyposażamy kompletne stanowiska piaskarskie: od uszczelki pod dyszę po piaskarkę, a także zadbamy o pełną ochronę piaskarza: od ochronników słuchu po pełne ubranie pyłoszczelne.

piasek formierski

Piasek / żwirek formierski

W naszej ofercie znajduje się wysokiej jakości żwirek / piasek formierski. Suszone żwirki kwarcowe są stosowane jako kruszywo techniczne i podstawowy składnik do żywic i chemii budowlanej. Dlatego też znajdują zastosowanie jako materiał do wypełniania powierzchni sportowych oraz fug. Wykorzystywane są także do uzupełniania ubytków w sztukateriach, detalach architektonicznych oraz kamieniarskich.

Dostępny u nas piasek formierski ma wysokie parametry ogólne i nie jest zanieczyszczony, dzięki czemu wykonane z jego pomocą odlewy i formy zachowują odpowiednią trwałość i nie pękają. Do dyspozycji klientów oddajemy piasek formierski o niskiej zawartości lepiszcza glinki i innych zanieczyszczeń. To też piaski o odpowiedniej wilgotności. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować starannie wyselekcjonowany żwirek formierski o odpowiednich parametrach. Każdy, kto szuka sprawdzonego, godnego zaufania dostawcy piasków formierskich powinien zapoznać się z naszą ofertą i nawiązać z nami współpracę. Wszystkim naszym klientom zawsze służymy fachowym doradztwem.

Granulacje, w jakich dostępny jest sprzedawany przez nas żwirek/piasek formierski:

  • 0,07 – 0,10 mm
  • 0,10 – 0,20 mm
  • 0,16 – 0,32 mm
  • 0,20 – 0,40 mm
  • 0,20 – 0,80 mm

Cechy fizyko-chemiczne

OPAKOWANIA:

  • worki 25 kg
  • kontenery Big Bag (1tona)

SPRZEDAJEMY KAŻDE ILOŚCI! Materiał jest paletowany, po tonie na palecie, która jest opakowaniem zwrotnym – dlatego prosimy o przywiezienie palety (120x80cm) na wymianę. Piasek wymaga krytego transportu i przechowywania w suchych warunkach.

Towar jest paletowany, po tonie na palecie, która jest opakowaniem zwrotnym – dlatego prosimy o przywiezienie palety (120x80cm) na wymianę. Piasek wymaga krytej krytego transportu i przechowywania w suchych warunkach. SPRZEDAJEMY KAŻDE ILOŚCI.