Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu!

Od 27 lat prowadzimy dystrybucję ścierniw oraz sprzętu do piaskowania. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne i szeroki asortyment. Oferujemy wszystko co niezbędne każdemu piaskarzowi. Wyposażamy kompletne stanowiska piaskarskie: od uszczelki pod dyszę po piaskarkę, a także zadbamy o pełną ochronę piaskarza: od ochronników słuchu po pełne ubranie pyłoszczelne.

piasek formierski

O firmie

ZAUFAJ WIELOLETNIEMU DOŚWIADCZENIU!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „GreDo” powstało w 1992 roku. Jest przedsiębiorstwem prywatnym. Dzięki doskonałej współpracy z producentem od 1995 roku GREDO jest największym w Polsce południowo – wschodniej dystrybutorem ścierniwa z żużla pomiedziowego POLGRIT®.

Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła na stworzenie szerokiej oferty najlepszej jakości ścierniw do obróbki strumieniowej. Sprzedawane przez nas materiały pochodzą z Polskich kopali odkrywkowych oraz zagranicznych producentów materiałów syntetycznych do obróbki strumieniowej (m.in. elektrokorundu, kulek szklanych, garnetu, śrutu zarówno staliwnego jak i żeliwnego)

Aby w pełni zaspokoić potrzeby swoich klientów PPHU GreDo nawiązało w 1999 roku ścisłą współpracę z firmą RESIN – producentem sprzętu ochronnego dla ochrony pracowników wykonujących obróbkę strumieniowo-ścierną.

W 2018 roku nastąpiły zmiany pokoleniowe i sprzedaż ścierniw prowadzona przez PPHU GreDo Grzegorz Blady przekazana została na ręce GREDO Katarzyna Blada z czego jesteśmy bardzo dumni.

Dziś jako jedyne w regionie posiada pełną ofertę  ścierniw oraz sprzętu do:

  • piaskowania
  • prac konserwatorskich i renowacyjnych
  • obróbki kamienia naturalnego.

Zaopatrując firmy od uszczelki po kompletne stanowisko piaskarskie. Zapewnia profesjonalne doradztwo techniczne, transport oraz dogodne terminy realizacji.

U NAS ZDOBĘDZIESZ WSZYSTKO CO NIEZBĘDNE KAŻDEMU PIASKARZOWI!